EDT Sağlık Teknolojileri

EDT Sağlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. MORA Teknolojisinin Türkiye ve KKTC’deki tek yetkili distribütörüdür.

MORA TÜRKİYE, Mora Terapi ve diğer bütünsel tıp cihazlarımızın uygulayıcısı doktorlarını ve merkezlerini birleştiren bir platform ve aynı zamanda bir eğitim merkezi konumundadır. Mora Terapi teknolojisi ve sitede bahsi geçen diğer bütünsel tıp metotları ve teknolojileri Türkiye’de 2006 yılının sonundan bu yana, EDT Sağlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. bünyesinde gelişim ve ilerleme göstermektedir.

EDT Sağlık Hizmetleri’nin Mora cihazlarına özel olarak geliştirdiği programlar, pek çok Avrupa ve Asya ülkesindeki Mora Terapi uygulayıcıları tarafından da son 5 senedir yaygın olarak kullanılmaktadır.

Paylaş

VİZYONUMUZ;

Daha sağlıklı bir toplum için çalışıyoruz.

Vizyonumuz, her biri konusunda uzman kadrosuyla kalite, mükemmellik, etik ve bilimsellik standartlarından ödün vermeden, Mora Terapi ve dünyada etkinliği kanıtlanmış diğer tamamlayıcı ve bütünsel tıp cihaz teknolojilerinin Türk Sağlık Sektörünün tüm birimlerinde yaygın bir şekilde kullanımını sağlamaktır. EDT Sağlık Hizmetleri sunduğu cihazlarla yüksek kalite ve hizmet anlayışında olan tamamlayıcı tıp merkezleri veya hastaneler içerisindeki tamamlayıcı tıp birimlerinin açılmasına yardımcı olarak, doktorlarımızın ve hastalarımızın bu metotlardan en yüksek faydayı elde etmelerine olanak tanımaktadır.

MİSYONUMUZ;

Misyonumuz, toplumda bütünsel sağlık ve sağlıklı yaşam bilinci oluşturmak, bireylerin yaşam kalitelerini yükseltmek üzere yenilikçi ürünler, metotlar ve yaklaşımlarla bütünsel tıbbın Türkiye’deki bilimsel ve etik gelişimine öncülük eden en büyük firması olmaktır.